01

Joga Moteriškumui Puoselėti // 2.5 val. Patiriamoji Sesija

Turbūt žinai, jog joga atkeliavo iš Indijos, bet ar girdėjai, jog ji buvo sukurta vyrų vyram? Įdomu kodėl? Moteris tais laikais turejo labai mažai teisių, o apie jogos praktikas negalėjo buti jokios kalbos. Šiuo metu apie 80% jogų yra moterys, bet ar gali būti jog klasikinė joga nėra visiškai tinkama kiekvieną dieną cikliškai besikeičiančiam moters kūnui? Ar norėtum sužinoti kokiu metu ir kokios pozicijos daro daugiau žalos, nei naudos moteriai, o kada jos yra itin veiksmingos? Kaip joga ir pranajama (kvėpavimas) gali palengvinti menstracinio ciklo sukeliamus skausmus ir menopauzės simptomus? Kaip ji gali aktyvuoti Šakti – moteriškosios energijos ir meilės sau tėkmę?

Moters joga – tai jogos stilius, kuris gerbia nuolat kintančias nuotaikas, ciklus ir ritmus. Tai jogos, kvėpavimo, Dao Tantrikos ir relaksacijos kombinacija, kuri aktyvuoja moteriškąją Yin pusę atsakingą už kurybingumą, reprodukciją, meilę ir gilų poilsį. Moterų rato susibūrime aptarsime kaip menstruacinis ciklas (menulio fazės jam nesant) įtakoja mintis ir energijos kiekį mūsų kūnuose. Praktikuosime švelnias ir „sultingas“ jogos asanas (pozicijas) pritaikytas kiekvienam ciklo etapui. Išmoksime mudras (rankų gestus), kurie pagerbia mūsų moterišką energiją. Taip pat, pasinersime į moters kūnui dedikuotą Joga Nidra – itin gilų atsipalaidavimą gulint meditacijoje, kuri yra derlinga dirva mūsų vidinei išminčiai žydėti.

Moterų grupės sėdinčios rate buvo neatskiriama senųjų kultūrų dalis, šventa susivienijimo praktika ir dalijimasis moteriškomis žiniomis. Mes esame kūrėjos. Mūsų kūnai stebuklingos gyvenimo šventyklos, saugančios praeities kartų išmintį. Prisijunk ir tu ir leisk išminčiai tekėti nepertraukiamoje jėgos, žinių ir meilės grandinėje.

 

KADA? 2019, Gegužės 12d. 16:00 – 18:30 val.
KUR? Jogos studija “Sielos Harmonija” Vasario 16-osios g. 44, Šiauliai 
KAINA? €20
REZERVACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS: aiste.visockaite@gmail.com